Pomożemy Ci w zakupie nieruchomości!

Pomożemy Ci na każdym etapie zakupu nieruchomości

1. Pomożemy uzyskać podatkowy numer NIE, niezbędny przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii.

2. Pomożemy otworzyć konto bankowe w hiszpańskim banku.

3. Pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego – jeśli jest taka potrzeba.

4. Gwarantujemy pomoc naszych prawników w całym procesie przygotowania dokumentacji, zarówno przed podpisaniem aktu notarialnego oraz w jego trakcie u notariusza.

5. Przed podpisaniem aktu notarialnego, nasi prawnicy sprawdzają każdą nieruchomość. Wszystkie oferowane przez nas nieruchomości są sprawdzone pod kątem formalno-prawnym.

6. Po podpisaniu aktu notarialnego nasz dział prawny między innymi zgłosi zmiany administracyjne, podłączenia mediów, rozliczy podatek od zakupu i wiele innych.

Zrzut ekranu 2022-12-13 120312

Jak wygląda proces zakupu nieruchomości w CASPROM?

1. Podczas pierwszej rozmowy ustalamy wspólnie kryteria poszukiwanej nieruchomości. Kierując się wskazówkami wytypujemy i prześlemy pierwsze propozycje ze zdjęciami na maila lub aplikację Whatsapp. 

2. Państwo dokonujecie wyboru i dzielicie się z nami opiniami i jeśli zaistnieje taka potrzeba dosyłamy kolejne propozycje. W Hiszpanii mieszkania w stanie deweloperskim różnią się od tych w Polsce. Tutaj przekazywane mieszkania dodatkowo mają podłogi zarówno na tarasie jak i wewnątrz, drzwi wewnętrzne, gotowe łazienki, umeblowaną kuchnię, szafy wnękowe, preinstalację klimatyzacji, bojler.

3. Nasza oferta to cała baza nieruchomości, gdyż współpracujemy z innymi biurami. Mamy w ofercie wszystkie inwestycje deweloperów. Zawsze możecie nas śmiało zapytać o każdą nieruchomość, której nie znaleźliście na naszej stronie www, a wydaje Wam się interesująca.

4. Ustalamy datę przylotu i na Państwa życzenie odbierzemy z lotniska w Alicante lub Murci i zakwaterujemy w jednym z naszych apartamentów lub zawieziemy pod wskazany hotel.

5. W końcu spotykamy się w biurze, aby wyjaśnić procedury zakupu. Po czym jedziemy zaprezentować wybrane nieruchomości. Oglądanie ich na żywo zazwyczaj rozjaśnia sprawę klientom, którzy mieli wątpliwości podczas wirtualnego przeglądania. Podczas tych wizyt klient ocenia nie tylko stan nieruchomości, ale i okolice, odległość od plaży, restauracji, parków, centrum handlowych.

6. Kiedy zapada decyzja podpisujemy umowę rezerwacyjną i ustalamy termin podpisu aktu notarialnego. Przed jego podpisaniem prawnik sprawdza ponownie nieruchomość i po akceptacji potwierdzamy zawarcie umowy.

7. Pisemnej rezerwacji z zaliczką można również dokonać telefonicznie. Ułatwiamy ten proces prezentując nieruchomość podczas videorozmowy lub nagrywając film, a przede wszystkim służąc fachową relacją ze stanu technicznego nieruchomości.

8. Po podpisaniu rezerwacji towarzyszymy przy wszystkich formalnościach. Przy zakupie nieruchomości niezbędny jest numer identyfikacyjny obcokrajowca na terenie Hiszpanii – numer NIE, który pomożemy Ci uzyskać. Również umówimy wizytę w banku w celu założenia konta bankowego. Zorganizujemy spotkanie u notariusza. Zawsze możesz liczyć na obecność osoby polskojęzycznej.

9. Kiedy Państwo ponownie przylecicie  do Hiszpanii na podpisanie aktu notarialnego nasz polskojęzyczny prawnik jest do dyspozycji zapewniając tłumaczenie i transparentność. Przy zakupie doliczany jest podatek 10%. Opłaty notarialne i prawnicze to dodatkowe ok. 3%.

10. Po podpisie możesz liczyć na opiekę prawnika, który dokona wszelkich formalności i zapewni opiekę przez kolejne 2 lata.

Znajdziemy nieruchomość dla Ciebie

Skontaktuj się z Nami, wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń do Nas jeszcze dziś

 

Compare listings

Porównać